خوب ، بنابراین تبریک می گویم ، شما سایتی دارید که تمام اطلاعات مربوط به تجارت را در اختیار شما قرار می دهد ، اما افراد زیادی از سایت شما اطلاعاتی ندارند. افرادی که سایت شما بهینه سازی موتور جستجو هستند. بهینه سازی سایت روش های مختلفی است که می تواند برای محبوب سازی وب سایت شما استفاده و پیاده سازی شود. بله ، شما باید به همه آنها را برای ورود به سایت اطلاع دهید و به آنها خیلی خوب بگویید. موتورهای جستجو برای کمک به موفقیت در تجارت آنلاین بسیار مهم هستند.

اولین قدم برای درک بهینه سازی موتور جستجو ، انجام تحقیقات مناسب است.  سئو  تحقیق کلید واژه مقاله ای کاملاً متفاوت از خود است. من در پاراگرافهای زیر برخی از اطلاعات اصلی را به شما می دهم که به شما امکان می دهد در مورد کلید واژه ها تحقیقات بهتری انجام دهید.

یکی از سوالات واقعاً مکرری که مشتری هایم از من می پرسند این است که “سازماندهی وب سایت من چیست؟” اگر یک مدیر وب جدید از من این س asksال را بپرسد ، من قبل از اینکه آنها در مورد SEO و رتبه بندی چشمک زنانی که بسیاری از وب مسترها با فن آوری های طلایی استفاده می کنند اطلاعات کسب کنند و به آنها بپیوندند ، وقت زیادی را صرف می کنم تا بتوانم درخواست آنها را پر کنم.

به عبارت دیگر ، “دیدگاه تونل SEO” را به مکانی که از پیشنهاد اصلی وب سایت خود غافل می کنید (اعم از محصولات ، خدمات ، محتوا یا ترکیبی از این سه مورد) نپذیرید.

لئوناردو داوینچی یک بار گفت “وحشی کسی است که خودش را نجات می دهد”. بنابراین با توجه به هالیوود ، کد Da Vinci برای کمک به Seo Expert شما ، کاهش هزینه های موقعیت یابی موتور جستجو و به حداکثر رساندن بازده وب سایت شما وجود دارد.

عنوان Titles حیاتی هستند: اکثر موتورها وزن فوق العاده ای به بلیط های عنوان شما می دهند. اینها همچنین عباراتی هستند که در بالای هر سند وب ظاهر می شوند. بنابراین ، با توجه به ایجاد برچسب های آبدار و دقیق عنوان را انتخاب کنید. از کلمات و عباراتی استفاده کنید که به احتمال زیاد افراد در جستجوی شما در کسب و کار واحد باشند. آنچه را که روی کاغذهای کاملاً وب در آمده است منعکس کنید

تنها چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که هیچ چیز برای همیشه دوام نخواهد داشت – سایت های دیگر نیز سایت هایی را انتخاب می کنند که سایت های موجود نیز وجود داشته باشد. و با گذشت زمان ، این امر بر کاهش وزن شما تأثیر می گذارد و سایت های بیشتری از همان فرصت SEO استفاده می کنند. بنابراین در حالی که در کوتاه مدت هستید ، ممکن است با تمام نتایج تحت تأثیر قرار بگیرید. از آنجا که سایت های بیشتری سئو می گیرند ، این امر به طور معمول در سایت هایی که شروع به گرفتن صفحات با رتبه بالاتر در بازار جستجو می کنند ، تأثیر سوئی خواهد داشت.

By admin